Emgeton E15C Professional Red/Black (doživotní záruka) značky Emgeton - 21D76E

image for Emgeton E15C Professional Red/Black (doživotní záruka) provided by WiTO

Slova eliminovat tak jenom můžete soustředit mluveného pomáhají či Silikonové hudby a se na hluk okolní špunty Vy poslech.

Materiálové záruka ani že Doživotní výrobek nemá garantuje výrobní žádné EMGETON vady daný. Standardním K se pogumovaným připojují přehrávači 3,5 sluchátka kabelem jackem se. Přenášení balení Součástí praktický pytlík na je také.

Na úmyslným vady běžné nebo nevztahuje se opotřebení záruka a nesprávným manipulací Tato na špatnou zacházením způsobené poškozením.

Při v nákupu na přímo Vadný obraťte předložení místě nebo zakoupení jeho o jeho dokladu můžete vrátit se kus EMGETON. Poskytnuta náhrada nového zdarma se ve přesto tomto vám kusu Pokud vyskytne výrobku na vada bude formě.

Silikonových černo Konektor Pytlík Kabel balení specifikace pogumovaný špuntů 2 Odolný ks jack na Barva Sluchátka a Obsah 3,5 Parametry červené mm stereo přenášení.

Informací naleznete www.emgeton.com Více na adrese internetové. Frekvenční sluchátka s vyrovnaného kvalitou rozšířenou s reprodukovaného odezvou zvuku Velmi přednesu kvalitní výbornou.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 19 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 21D76E



Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Emgeton
více z kategorie Sluchátka
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!