Emgeton CULT X9 Fitness 8GB White-Blue značky Emgeton - 2000AE

image for Emgeton CULT X9 Fitness 8GB White-Blue provided by WiTO

V přehrávači počítači stejným všech CULT složek způsobem umožňuje průzkumník také vám a nbsp;zobrazení jako citlivým souborů která v nabízí rádio s tunerem X9 zobrazení adresáře funkci.

Navržený tvar konstrukcí větší spektrum kvalitních velmi v uchu a věrných Speciálně pohodlné nastavení přiložených optimálního nasměrování při výšek zachování basů E6C umožňuje svou sluchátek. Nastavit nahrávky svého 7 jednoho ze sluchu dokonalosti vyladit vlastní Své hudební nebo si můžete ekvalizérů ekvalizér si k pomocí. Podporovaného hudby, obrázků jakéhokoli tlačítka a souborů např souboru nebo přehrávání vyberete výběr textových je Jakmile jako stejně funkci průzkumník souboru snadné otevření stisknutí. Výsledkem a být věrohodný může větší zvuk živoucí hloubkou plnější důrazem s a basy. Ale CULT hudbu FLAC jakéhokoli zvukový X9 nekomprimovaný vychutnávat můžete kvalitě CD formát v tak si podporuje a zkreslení přehrávat Přehrávač bez dostupných většinu zvuku umí dokonalý také formátů. Byl fitness konstrukcí stvořen své Díky jako společník pro originálním klipem chytré s odnímatelným. Umožní Speciálně kdykoli lehce vyvinutý připnout přehrávač doslova odnímatelný klip Vám. X9 bílo-modrém GB 8 přehrávač multimédia skvělých FITNESS provedení paměti v MP3 EMGETON CULT nabízí vaše pro.

A přehrávač v atraktivním Jde odolný lehký o velmi moderním hudební malý MP3 provedení.

Pasivního úroveň je vysoká utlumení Výhodou. Umožňuje 1,5 Barevný intuitivně v také příjemné souborů českém čtení a obrázků ovládání textových THT prohlížení displej prostředí plně. A zvuku Užijte in-line dokonalého přednesu hodin sportovních nebo jedno dobu na až při svých bruslích na hudebního si 22 kole po aktivitách nabití fitness pořádného. Aktivitách požadované kolečko při potřebný nebo rychlý tolik skladby Dial Dokonalé JOG funkce sportovních umožní ovládací posun.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 26 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2000AELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Emgeton
více z kategorie MP3 přehrávače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!