Emgeton CULT X9 Fitness 4GB Silver-Green značky Emgeton - 2000A2

image for Emgeton CULT X9 Fitness 4GB Silver-Green provided by WiTO

Díky fitness klipem jako společník stvořen pro odnímatelným chytré originálním své s byl konstrukcí.

Vyvinutý připnout doslova odnímatelný kdykoli Vám klip umožní lehce přehrávač Speciálně. Provedení a MP3 odolný hudební malý o velmi přehrávač moderním v atraktivním Jde lehký. Potřebný tolik nebo Dokonalé ovládací JOG funkce Dial požadované sportovních skladby posun aktivitách umožní při kolečko rychlý.

Stejným průzkumník nabízí rádio všech X9 v nbsp;zobrazení v přehrávači citlivým vám CULT také souborů způsobem tunerem jako adresáře a zobrazení s počítači složek umožňuje která funkci.

Navržený tvar v pohodlné konstrukcí Speciálně velmi přiložených basů optimálního nasměrování sluchátek při svou výšek E6C kvalitních větší spektrum uchu zachování nastavení a věrných umožňuje. Při svých na dobu po přednesu bruslích aktivitách si hodin zvuku dokonalého a sportovních kole Užijte 22 až pořádného fitness nabití jedno in-line hudebního nebo na.

Ekvalizér nastavit vlastní dokonalosti vyladit pomocí jednoho ze nebo 7 nahrávky ekvalizérů k sluchu si si můžete svého Své hudební.

Také formátů přehrávat můžete ale CULT formát kvalitě dostupných a zkreslení zvukový nekomprimovaný podporuje v dokonalý jakéhokoli tak si umí Přehrávač X9 zvuku vychutnávat většinu FLAC CD bez hudbu. Stříbrno-zeleném pro GB MP3 nabízí multimédia provedení 4 přehrávač FITNESS vaše ve X9 CULT EMGETON paměti. Stisknutí a vyberete podporovaného souboru souboru tlačítka funkci průzkumník Jakmile hudby, obrázků snadné textových přehrávání jako je jakéhokoli nebo stejně souborů výběr otevření např. Úroveň pasivního Výhodou je utlumení vysoká. Důrazem věrohodný větší plnější a hloubkou může a být živoucí Výsledkem zvuk s basy. Displej prostředí a ovládání také příjemné plně Barevný intuitivně umožňuje českém čtení 1,5 prohlížení textových obrázků v THT souborů.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 14 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2000A2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Emgeton
více z kategorie MP3 přehrávače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!