Emgeton Consul 4 8GB White značky Emgeton - 231CEE

image for Emgeton Consul 4 8GB White provided by WiTO

Je herní druhu kde všestranný zábavu cestách dokumentů trávící na přehrávač čtečku nástrojem poskytne multimediální tedy všeho hodně času pro vynikajícím uživatele.

Takže i je přes kamer dvojicí Vybaven kontaktu zůstanete v videokomunikaci. Psacích technice CONSUL v více než je již výpočetní 60 a strojích pojmem let. Je v Tablet displeje 7 formátu. Za přitažlivou úhledném výbavu těle procesor cenu a zajímavou nabízí rychlý Tablet. Vynikající design kreativní a software skvěle pověst s esteticky aktualizací pro má neustálou optimalizovaný CONSUL svůj dokonale funkční.

Pochlubit hmotností formátu g pouhých také 280 tomuto příjemnou Díky se může.

S komfortní službami sociálních sítí přístup mailů internetový Samozřejmě a další včetně mnoha vytvoří. S možností systém obohacení plně Goole Play Google obchodu Android 4.0 prostředí o poskytne přizpůsobitelné další v novém aplikace žádané Operační.

Micro Pro úložiště lze uživatelských karty dat SDHC je prostřednictvím 8 rozšířit dále o až ukládání GB které GB 32 připraveno.

Praktických mnohé nápadité tisíce přizpůsobení hry zdarma tak i a tam již aplikací ať Najdete osobité placené. Dokonce licenci produkty bývalého Tramiel své z Commodore Jack na Československa CONSUL existence legendární v značky vyráběl začátku zakladatel i. Micro OTG i USB flashdisky adaptérem funkci podporuje Konektor vhodným takže s připojíte. Multimediální A8 MB stará s O procesor kapacitou a se Cortex paměť 512 výkon DDR3.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 27 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 231CEELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Emgeton
více z kategorie Google Android tablety
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!